Për rezervimin e fushës kontaktoni: 0692305487 ose 0684076312
Jemi të hapur çdo ditë të javës, ora 09:00 - 21:00!

Evente

Paintball Zone Mëzez organizon prej vitesh evente të ndryshme

socialMediaDefaultImage_defaullt_socail_image

Retreat në Paintball

ONE Telecommunications
Fryma e grupit është ajo që u jep përparësi shumë kompanive krahasuar me konkurrentët e tyre!
 
8979c678354641b45464ef3f3704078c

RETREAT NË PAINTBALL

Communication Progress

Organizimi i lojrave me qëllim nxitjen e bashkëpunimit  ndihmon në arritjen e qëllimeve.

1

RETREAT NË PAINTBALL

dev.al

A e dini se: në një orë loje Paintball me kolegun zbulon më shumë se  gjatë një viti bisedash me të?

download (1)

Retreat në Paintball

GloBE
Mirënjohje pafund nga Paintball Zone Mëzez të gjithëve Ju që na zgjidhni si alternativë për argëtim
 
images

RETREAT NË PAINTBALL

Algrafika

Momente funny dhe kujtimesh të kaluara midis kolegësh në ambientet tona!

F6cb5s8h_400x400

RETREAT NË PAINTBALL

we are fiber

Zgjidhni Paintball për më shumë argëtim dhe për t’i kujtuar retreat-et tuaja gjithmonë si unike!

WhatsApp Image 2021-09-25 at 11.00.59

Paintball Game në Ferma 100

Sporti në natyrë është terapi!

Një eksperiencë unike, loja Paintball e organizuar në oazin e qetësisë dhe në harmoni të plotë me natyrën e mrekullueshme të Ferma 100.

WhatsApp Image 2021-09-30 at 17.01.58 (1)

Ditëlindje në paintball Zone

Festo ndryshe me paintball! Aktivitet që mbahet mend nga të gjithë.

Një tjetër ditëlindje e organizuar në ambientet e Paintball Zone Mëzez që rezultoi unike. 

2

Teambuilding nëpërmjet Paintball!

Në Paintball lojtarët ndjejnë avantazhin e punës në skuadër

Nëse po planifikoni  të largoheni nga rutina e përditshme me stafin, ne ju ftojmë për Paintball!

WhatsApp Image 2021-06-17 at 12.01.00 (1)

Një tjetër festë ditëlindjeje unike

paintball në natyrë! Faleminderit që na zgjidhni për të festuar me miqtë tuaj!

Paintball Zone bëhet pjesë e festave tuaja duke ju mundësuar organizimin e lojës atje ku ju dëshironi!

WhatsApp Image 2020-08-05 at 10.56.55

Paintball aty ku feston ti

Festo me paintball! Kësaj here aktiviteti u organizua në një restorant

Realizuam një dëshirë ditëlindjeje për organizim të Paintball në ambientet e Poceria e Vjetër, Kavajë. 

71889366_3332163383492348_3841638956810633216_o

Paintball në plazh

REZULTOI NJË ADRENALINË E VËRTETË LOJA PAINTBALL ORGANIZUAR NË PLAZH

Mjafton idea  dhe Paintball vjen tek ju me të gjithë elementët e nevojshëm pë organizimin e lojës.

Red and Blue Basketball Poll Facebook Post (2)
Eksperienca me Artisti Lounge ishte një histori suksesi

Shumë energji dhe emocione në mini-kampionatin e organizuar me stafet e Artisti Lounge.

106249463_4285152984860045_3835124333736391210_n

Ditëlindje

Prej vitesh na besojnë në organizimin e ditëlindjeve unike në paintball zone

Eja festo edhe ti ndryshe me miqtë e tu! Një ditëlindje për tu mbajtur mend gjatë .

73528647_3421309234577762_6526610372898586624_o
Çdo ditë e më shumë kompanitë zgjedhin Paintball për staff retreat

Kombinimi me një lojë Paintball e bën trajnimin e stafit dinamik dhe argëtues.

Scroll to top