Për rezervimin e fushës kontaktoni: 0692305487 ose 0684076312
Jemi të hapur çdo ditë të javës, ora 09:00 - 21:00!

Kontakt

Si të rezervoni fushën ose si të na kontaktoni?

Telefon

0692305487 ose 0684076312

Email

Mund të na kontaktoni në adresën: [email protected]

Vendndodhja

Rruga 7 Nëntori, Mezez
Ngjitur me Top Channel

Sugjerimet tona ndërkohë që jeni në Shqipëri

123Rent.al

Me shërbimin e jashtëzakonshëm ndaj klientit, dhe çmimet konkurruese, 123 Rent është partneri juaj i besuar për përvoja udhëtimi pa probleme dhe të këndshme.

WhatsApp-Image-2020-06-17-at-13.11.11

Taxi Lux Albania

Taxi Lux Albania në dispozicionin tuaj NonStop 24 orë me një flotë të tërë makinash të reja, me shërbime tepër cilësore dhe me çmimet më të arsyeshme në treg.

Na kontaktoni për çdo pyetje ose paqartësi

    Ku mund të na gjeni

    Scroll to top