Për rezervimin e fushës kontaktoni: 0692305487 ose 0684076312
Jemi të hapur çdo ditë të javës, ora 09:00 - 21:00!
 • Destinacion për turistët ndërkombëtarë në Shqipëri

  Lexo më shumë
 • Eja provo adrenalinën e lojës!

  Sfido miqtë! Eja Luaj Paintball!
 • I ❤️ Paintball Zone Mëzez

  15 Vite pranë jush në momentet tuaja më argëtuese!
 • Park Argëtimi për të gjitha moshat

 • Luaj çdo ditë, ora 09:00 - 21:00!

  Më shumë rreth nesh
 • Po ti e ke një kujtim nga "La Casa de Papel"?

  Eja tani me miqtë e tu në "La Casa de Paintball"!
 • Trajnohu me Paintball

  Eventet e Paintball
 • Mirësevini në Paintball Zone Mëzez

  Më shumë rreth nesh
 • EJA LUAJ PAINTBALL!

 • Sfido shokët në një lojë argëtuese, plot adrenalinë...

Kush jemi ne?

Paintball Zone është park argëtimi ku mund të organizoni me miqtë tuaj një “luftë” me armë që gjuajnë topa boje.

Rezervoni fushën

Për rezervimin e fushës telefononi në: 0692305487 ose 0684076312 dhe stafi do t’ju ndihmojë të organizoni një lojë sipas kërkesave tuaja.

Vendndodhja

Fusha e Paintball Zone Mëzez ™, ndodhet në rrugën 7 Nëntori, ngjitur me Top Channel, Mëzez.

Ju prezantojmë me

Paintball Game

Paintball është një sport unik në ekip që simulon betejat me armë me topa boje në një fushë loje me disa lojtarë në secilin grup.

Lojtarëve u kërkohet të mbajnë maska mbrojtëse, të përdorin veshjet e sigurta dhe të zbatojnë me përpikmëri distancat dhe rregullat e lojës.

Llojet dhe qëllimet e lojës ndryshojnë, por përfshijnë kapjen e flamurit, mbrojtjen ose sulmimin e një pike ose zone të veçantë, ose gjetjen e objekteve me vlerë, të fshehura në zonën e lojës. Paintball mund të luhet nga të gjithë, meshkuj, femra apo edhe fëmijë nën disa udhëzime specifike dhe të shoqëruar nga të rritur.

Paintball zone Mëzez™ operon me 2 fusha loje

misioni i lojës sipas fushës

Fusha 1

Misioni: Aktivizimi i "bombës" tek baza e kundërshtarit!

Fusha 2

Misioni: Ngritja e flamurit i cili ndodhet në qendër të fushës!

3 +
Vite në treg
5000 +
Vizitorë në vit
100 +
Evente, ditëlindje, staff retreats në vit
aktivitetet kryesore

Çfarë mund të organizoni në paintball zone?

WhatsApp Image 2021-06-17 at 12.35.44 (1)

Lojë me miqtë tuaj

Organizoni një ditë ndryshe me miqtë tuaj, organizoni një lojë plot argëtim dhe adrenalinë.

WhatsApp Image 2021-09-30 at 17.01.58

Ditëlindje

Ditëlindjet bëhen më të bukura dhe unike kur zgjidhni ti festoni ato me miqtë tuaj në Paintball Zone.

WhatsApp Image 2021-06-17 at 12.35.44 (2)

Staff Retreat

Kombinimi me një lojë Paintball e bën trajnimin e stafit dinamik dhe argëtues.

Organizo grupin, rezervo fushën dhe për të tjerat kujdesemi ne:

Paisjet e Lojës

Më shumë

ARMËT PAINTBALL dhe “FISHEKËT” SIPAS PAKETËS

Veshjet

Më shumë

MASKAT dhe VESHJET E KAMUFLUARA

Komoditet

Më shumë

PARKIM FALAS
AMBIENTE PËR BARBEQUE
FOTO

Ku ndodhet fusha?

EJA LUAJ PAINTBALL!

Scroll to top